Miało by to polegać np. na reklamowaniu forum np:20 reklam jedno ostrzeżenie lub sms
.
Co wy na to ?



.




Lunatyk^ pisze:Mam propozycję aby na forum wprowadzić opcję "Możliwość odpracowania warna".
Miało by to polegać np. na reklamowaniu forum np:20 reklam jedno ostrzeżenie lub sms.
Co wy na to ?
![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)



modó³ wm mugen sport cdti

Gabriel172 pisze:Lunatyk^, warn to warn, jak ktoś nie umie przestrzegać regulaminu to jego wina. I niech nikt nie płacze o jedno ostrzeżenie.

---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
Lukas16 pisze:A ku*** co komu zależy jedno czy dwa ostrzeżenia ? przestrzegaj regulaminu to nie będziesz miał warnów i tyle nie ma co się nad tym spuszczać ...

Lunatyk^ pisze:Ty miałeś warna tyle że pewnie uprosiłeś administrację i usuneli Ci.
A ja nie zamierzam lizać du.. administracji!
lol przeciez same Ci się kasują po iluś tam dniach chyba 30 Lunatyk^ pisze:A ja nie zamierzam lizać du.. administracji!
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739



Stefcio997 pisze:ja byłbym wręcz za zaostrzeniem kar.



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości