mam do was mega prośbę
szukajcie mi fajnej lampy diodowej na tył ,oraz jakiś fajnych manetek
ale w rozsądnej cenie
dzięki
co prawda manety już mam ,ale może jakieś fajniejsze znajdziecie
pozdro



szukajcie mi fajnej lampy diodowej na tył ,oraz jakiś fajnych manetek
ale w rozsądnej cenie
co prawda manety już mam ,ale może jakieś fajniejsze znajdziecie


chodziło by mi bardziej o coś w stylu oko węża
a co do manetek macie coś ciekawego ? 


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości