Planuję zakupić ten model http://allegro.pl/tuning-chlodnica-ogar ... 76181.html
Co sądzicie o tej chłodnicy? I jak z mocowaniem w ww. modelu? Mam nadzieję, że ktoś już montował wcześniej do stretta i się pochwali













?





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości