



Tak ogólnie to chyba z 4 czy 5 osobami mam jak na razie wszystko w 100% załatwione - czyli wszystkie dane podali i wpłacili kasę. Wpłacajcie kasę jak chcecie dostać jeszcze w przyszłym tygodniu.



modó³ wm mugen sport cdti


prezes pisze:Jedynym warunkiem otrzymania naklejki byłoby wysłanie sms na forum o kwocie w wysokości 5zł. Jeżeli ktoś chce 2 naklejki wtedy wysyła sms za 9zł.








Mówił że trochę małe są. Jutro zrobię kilka fotek dla podglądu jak to wszystko wyszło. I pierwsza seria naklejek pójdzie w poniedziałek (napiszę jeszcze do kogo wysłałem)
Trochę głupio zrobiłem bo białe też mogłem zamówić 


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości