• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Przedłużki Amorków

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Lukas995 » sob 09 cze, 2012

Ja już mam te przedłużki jakieś 3-4kk , często jeżdżę w 2 osoby (zdarzało się nawet i więcej <lol> ) i trzyma nadal ;p
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Nartivun » sob 09 cze, 2012

http://allegro.pl/przedluzka-amortyzato ... 30353.html A taka, by podpasowała? Tylko że tam koleś posiada najmniejszą 6cm ;/ http://allegro.pl/przedluzka-podwyzka-a ... 06921.html Jeszcze takie są.
Ostatnio zmieniony sob 09 cze, 2012 przez Nartivun, łącznie zmieniany 1 raz.
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Lukas995 » sob 09 cze, 2012

Nartivun, tak podpasują

Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Nartivun » sob 09 cze, 2012

A myślisz, że 6cm nie będzie za dużo?
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Lukas995 » sob 09 cze, 2012

Ja u siebie mam 5.5cm bodajze , jeśli będzie za dużo to można dziurę wyżej trochę wywiercić i będzie ;p


Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Nartivun » sob 09 cze, 2012

;) eee. to chyba zamówię te z tamtej aukcji za 10zł ;)
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Awatar użytkownika
Vesper
Weteran
Weteran
Posty: 349
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Vesper » sob 09 cze, 2012

Sorki za offtop, ale mój kuzyn miał w Z125 też przedłóżki, to mówił, że mu amortyzatory pokrzywiło :|
Ostatnio zmieniony sob 09 cze, 2012 przez Vesper, łącznie zmieniany 1 raz.
JeÂżeli Ci pomogÂłem, moÂżesz daĂŚ "PomĂłgÂł", lub "Browca" :)

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: RADI » sob 09 cze, 2012

Ja mam na sprzedaż złote :) u mnie leżą 2szt więc oddam tanio :_)

sebekscania
Majster
Majster
Posty: 106
Rejestracja: sob 28 sty, 2012
Lokalizacja: Kornica Stara

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: sebekscania » sob 09 cze, 2012

http://allegro.pl/przedluzka-amortyzato ... 30353.html
Nie bierzcie tych przedłużek od tego gościa bo to jest tandeta nie warta tych pieniędzy. Ja zamówiłem to była krzywo ucięta, dziury krzywo powiercone, pomalowane podkładem który jeszcze nie był wyschnięty jak dotarła do mnie, a w dodatku zamówiłem 8 cm a on wysłał mi 11cm...
Zresztą poczytajcie negatywy jego...

Awatar użytkownika
michal14
Weteran
Weteran
Posty: 282
Rejestracja: sob 19 lis, 2011
Lokalizacja: Sadki

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: michal14 » sob 09 cze, 2012

sebekscania, ja miałem tą przedłużkę w skuterze i nie narzekałem, tylko kupowałem u innego sprzedawcy.

adrol

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: adrol » sob 09 cze, 2012

taką jak sprzedaje ten koleś można samemu zrobić, ja zrobiłem, bo nie mogłem czekać na przesyłkę, sam wszystko dokładnie wywierciłem i pomierzyłem więc spoko.
Jeśli amortyzator jest beznadziejnej jakości to może się wykrzywić nawet bez przedłużki.

sebekscania
Majster
Majster
Posty: 106
Rejestracja: sob 28 sty, 2012
Lokalizacja: Kornica Stara

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: sebekscania » sob 09 cze, 2012

Ja jej nawet nie zakładałem tylko wyje*** gdzies...

Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Nartivun » ndz 10 cze, 2012

Przedłużki zamówione u RADI,
mam nadzieję że szybko dojdą.
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl