• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

kierownica downhill

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Patros
Majster
Majster
Posty: 76
Rejestracja: pn 06 cze, 2011
Lokalizacja: PoznaĂą

kierownica downhill

Postautor: Patros » ndz 03 cze, 2012

siema chce kupic kierownice i adapter
http://www.racing-planet.pl/tuning-skut ... f6c8c69901

http://www.racing-planet.pl/tuning-skut ... f6c8c69901

czy to bedzie pasować do streeta i co jeszcze dokupic wrazie co pomozcie pilne!


Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: kierownica downhill

Postautor: Yato » ndz 03 cze, 2012

w streecie ? ;|
Jakoś mi się nie widzi, nie rób mu tego...

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: kierownica downhill

Postautor: EDEKNWZ » ndz 03 cze, 2012

ja też myślałem tez takie coś w swoim GB zrobić. :p

Awatar użytkownika
Stefcio997
Weteran
Weteran
Posty: 337
Rejestracja: sob 17 mar, 2012
Lokalizacja: Olsztyn (W-M)

Re: kierownica downhill

Postautor: Stefcio997 » ndz 03 cze, 2012

Patros, a Ty przypadkiem nie masz główki ramy i widelca jak w salmo? Tam chyba nie bardzo by było do czego podpinać taką kierownicę. Nie wspominając że średnio by pasowało wyglądem, już ładniej by było taką bardziej pod składanie się i wygodniej w zakrętach, ale przy normalniej jeździe bardziej męcząco.
She's not girl, she's so bad.
She's the best ride I ever had.
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22630240

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: kierownica downhill

Postautor: EDEKNWZ » ndz 03 cze, 2012

można dać półkę od Kingwaya Nakeda i tylko kupić kiierownice.bo kingway ma półkę przystosowaną do takiej kierownicy.


Stunter908
Specjalista
Specjalista
Posty: 175
Rejestracja: pt 27 kwie, 2012
Lokalizacja: CheÂłm

Re: kierownica downhill

Postautor: Stunter908 » ndz 10 cze, 2012

EDEKNWZ ma rację u mnie w nakedzie jest pólka na 4 śruby i ta kiera spokojne wejdzie.
Ale jeśli chodzi o wygląd street`a po takim zabiegu to dla mnie słabo :| .
Ostatnio zmieniony ndz 10 cze, 2012 przez Stunter908, łącznie zmieniany 1 raz.
Po dÂługiej przerwie ponownie na forum.

Awatar użytkownika
Białastrzała
Majster
Majster
Posty: 120
Rejestracja: wt 17 kwie, 2012
Lokalizacja: Polska

Re: kierownica downhill

Postautor: Białastrzała » pt 15 cze, 2012

Obrazek
Obrazek


u mnie troche inaczej to wygląda bo mam wysunietę lagi zeby obnizyc przednie zawieszenie (wykurwiscie za***iscie sie prowadzi dzieki temu:)

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: kierownica downhill

Postautor: Lukas995 » pt 15 cze, 2012

Ale szeroka ;o ;o masz jakieś inne foty ?

adrol

Re: kierownica downhill

Postautor: adrol » pt 15 cze, 2012

Miałem taką w daxie kiedyś, teraz leży gdzieś w garażu, jakby ktoś chciał niech pisze, w każdym razie dość szeroka była, bodajże 80cm.

Awatar użytkownika
Białastrzała
Majster
Majster
Posty: 120
Rejestracja: wt 17 kwie, 2012
Lokalizacja: Polska

Re: kierownica downhill

Postautor: Białastrzała » pt 15 cze, 2012

82 cm chyba + końcówki kierownicy których jeszcze nie założyłem bo czasu nie miałem;p

Awatar użytkownika
EDEKNWZ
Weteran
Weteran
Posty: 313
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: Ostro³êka

Re: kierownica downhill

Postautor: EDEKNWZ » pt 15 cze, 2012

Białastrzała, a półka jest orginalna czy od kingwaya nakeda?

Awatar użytkownika
Białastrzała
Majster
Majster
Posty: 120
Rejestracja: wt 17 kwie, 2012
Lokalizacja: Polska

Re: kierownica downhill

Postautor: Białastrzała » pt 15 cze, 2012

oryginalna, przewierciłem dziury, a mocowania są od simsona do tego cztery śruby 6mm i jazda:D



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl