Jak jechał ZA samochodem to możliwe, bo miał zmniejszony opór powietrza.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg
No raczej zrobie tak że jak bd miał tego xr6, to zostawie sobie na miesiąc ogara, jak xr6 bd się dobrze sprawował bez awarii to sobie go zostawie a ogara sprzedam
Do takiej zmiany biegów się przyzwyczaisz, a jak nie to da się dospawać jak będzie metalowa nóżka, bo alu nie bardzo. Ja nie umiem w zippie piętą biegów zmieniać jakoś przyzwyczajony do palców jestem.