• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Co sądzicie o peugeotcie xr6 ;) ( mam zamiar kupić )

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Co sądzicie o peugeotcie xr6 ;) ( mam zamiar kupić )

Postautor: ZiomeK » ndz 09 sty, 2011

Jak jechał ZA samochodem to możliwe, bo miał zmniejszony opór powietrza.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg


Awatar użytkownika
tomek96
Majster
Majster
Posty: 77
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: CheÂłm

Re: Co sądzicie o peugeotcie xr6 ;) ( mam zamiar kupić )

Postautor: tomek96 » ndz 09 sty, 2011

Jak bedziesz wyrabiał na paliwo to bierz.Tylko ogara nie sprzedawaj w razie jak by tamten odmówił jazdy to bierzesz ogara i jedziesz dalej. :D
Ogar 900 wersja turystyczna ;)

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Co sądzicie o peugeotcie xr6 ;) ( mam zamiar kupić )

Postautor: RADI » pn 10 sty, 2011

No raczej zrobie tak że jak bd miał tego xr6, to zostawie sobie na miesiąc ogara, jak xr6 bd się dobrze sprawował bez awarii to sobie go zostawie a ogara sprzedam :P

Belox
Praktykant
Praktykant
Posty: 69
Rejestracja: czw 16 gru, 2010
Lokalizacja: ChrzanĂłw

Re: Co sądzicie o peugeotcie xr6 ;) ( mam zamiar kupić )

Postautor: Belox » pn 10 sty, 2011

Ja na twoim miejscu bym brał dobry silinik, mała cena, tylko spalanie duże jak na 50ccm ;D
72ccm juÂż jest :D

Awatar użytkownika
Bastian
Specjalista
Specjalista
Posty: 160
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Co sądzicie o peugeotcie xr6 ;) ( mam zamiar kupić )

Postautor: Bastian » pn 10 sty, 2011

Masz jakieś fotki tego peugeota?


Awatar użytkownika
Misiak1177
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: czw 18 lis, 2010
Lokalizacja: NYSA-OPOLSKIE

Re: Co sądzicie o peugeotcie xr6 ;) ( mam zamiar kupić )

Postautor: Misiak1177 » pn 10 sty, 2011

Za 2,5 k to go bierz:) Na twoim miejscu bym go kupił i sprzedał za ~4k zł :D
PomogÂłem? Kliknij pomĂłgÂł :)

MĂłj sprzĂŞcik na PJ:)

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... 900/103433

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Co sądzicie o peugeotcie xr6 ;) ( mam zamiar kupić )

Postautor: RADI » pn 10 sty, 2011

Nom chyba raczej go wezme ;d

Pozatym bd się długo przyzwyczajać bo on taki wielki w porównaniu do ogara ;d inaczej się siedzi i itp ;P

I mam pytanie czy można by było do niego dospawaać tynią "nóżkę " zmiany biegu ?? Tak jak w ogarze ;d ?

Awatar użytkownika
Misiak1177
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: czw 18 lis, 2010
Lokalizacja: NYSA-OPOLSKIE

Re: Co sądzicie o peugeotcie xr6 ;) ( mam zamiar kupić )

Postautor: Misiak1177 » pn 10 sty, 2011

Na pewno jakoś się da przyspawać :)
PomogÂłem? Kliknij pomĂłgÂł :)



MĂłj sprzĂŞcik na PJ:)



http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... 900/103433

Awatar użytkownika
dyzio0394
Weteran
Weteran
Posty: 327
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: KĂŞtrzyn

Re: Co sądzicie o peugeotcie xr6 ;) ( mam zamiar kupić )

Postautor: dyzio0394 » pn 10 sty, 2011

Do takiej zmiany biegów się przyzwyczaisz, a jak nie to da się dospawać jak będzie metalowa nóżka, bo alu nie bardzo. Ja nie umiem w zippie piętą biegów zmieniać jakoś przyzwyczajony do palców jestem.
Obrazek
Moje SalmiÂątko ;D
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Salmo/117212
Zapraszam!!! Komentarze mile widziane, na pewno siĂŞ odwdziĂŞczĂŞ. ;)

Awatar użytkownika
GrzesQ
Weteran
Weteran
Posty: 415
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Sokó³ka/Bia³ystok
Kontaktowanie:

Re: Co sądzicie o peugeotcie xr6 ;) ( mam zamiar kupić )

Postautor: GrzesQ » wt 11 sty, 2011

A co do v-max'a, myślę że okolice 100km/h, jest całkiem realna.
Na portalach, typu PJ, chwalą się że v-max, około 100km/h.

adrol

Re: Co sądzicie o peugeotcie xr6 ;) ( mam zamiar kupić )

Postautor: adrol » wt 11 sty, 2011

przy takiej mocy, wadze i 6-ciu biegach to 100km/h to całkiem realne ;)

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: Co sądzicie o peugeotcie xr6 ;) ( mam zamiar kupić )

Postautor: Stunti » wt 11 sty, 2011

Ja swojim ostatnio suzuki rg jechałem 115 km/h to peugeot powinien lecieć coś kolo 100
Obrazek



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl