




---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739

Szkoda że muzyka się kończy przed końcem filmu 







wiesmak24 pisze:Spoko tylko czemu nie ma moich fotek??





trololoxd pisze:wiesmak24 napisał/a:
Spoko tylko czemu nie ma moich fotek??
A kto by chcial ogladac twojego bizona?
haha rozjebałeś mnei tym
h masz piwo 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739






, czyli trochę zejdzie- może będę miał już zrobionego zippa to się będzie można pochwalicUżytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości