



. Żaba, Alp3n, 85km/h? jakoś tak. Sprawdzę kiedyś dokładnie GPS'em.




A co do moto to bardzo ładne, bardziej mi się podoba od Sendy 

A jeśli już miał być zmieniać to od razu cylek 70ccm i wydech dolny nie górny w SM dolny kozaczek 


. Dzięki za miłe komentarze.
Ale po co na razie coś robić jak dopiero co go odblokowałeś i mocy starcza 


.
.





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości