http://xat.com/StuntBySay wygladalo by to mniej wiecej tak jak na tym forum http://skuterypolnoc.ubf.pl/news.php ( nie reklamuje go, link dalem jedynie w celu ukazujacym jak by to wyglądało
). Sb oczywiscie moglo byc byc do takich spraw bardziej motocyklowych, jesli sie nie bedzie chcialo zakladac nowego tematu, a chat do takich luzniejszych gadek XD Co wy na to?
Piszcie czy wam sie podoba idea czy nie xd















bo nie mam admina przeciez xdd