hahahahhaah
Olo, dobrze mówi żeby silnik jeszcze an ta koszulkę dać 



hahahahhaah
Olo, dobrze mówi żeby silnik jeszcze an ta koszulkę dać 

Szczepan pisze:żeby silnik jeszcze an ta koszulkę dać
Macie już orientacyjne ceny, rozmiary? 

ale ogólnie spoko, ja sie skusze na koszulkę a jaki ona będzie miała kolor ? bo teraz czarne na lato nie pasują
upocić sie można może jakiś inny kolor 





:D:D

D_O_N:)) pisze:Ej zróbcie koszulkę z napisem moto 4t i pod tym lubimy zapier****:D:D




Gabriel172 pisze:Żaba, To skombinuj ceny, projekt, ale jeszcze nic nie zamawiaj





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości