[Naklejka w rozmiarze rzeczywistym- 12,50cm x 2,00cm, bez tła, kolor czcionki czarny]
Jedynym warunkiem otrzymania naklejki byłoby wysłanie sms na forum o kwocie w wysokości 5zł. Jeżeli ktoś chce 2 naklejki wtedy wysyła sms za 9zł.
Kto jest chętny na naklejki?
Wybierajcie która najładniejsza:








Tylko trochę mnie się ta czcionka nie podoba. Bardziej mnie się podobają naklejki ścigacz.pl one są takie jak by pogrubione.





.