Małą różnicę w mocy możesz odczuć
bo będą trochę większe opory toczenia
Ale za to prowadzić moto się będzie bardzo dobrze i pewnie
Wziąłbym Michelin-a
[ Dodano: |25 Kwi 2012|, o 10:41 ]
szerokość to 11cm , może być mniej przez felgę




bo będą trochę większe opory toczenia

---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739


obręcz koła ma chyba jakoś 5.2cm, a opona przystosowana do takich co mają po 9-10cm także sam zobaczysz co bedzie. Ale powinna wejść. Spytaj kolegów co mają Salmo bo nie wiem jak tam wygląda to wszystko


---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739



piotrus96, miał w ogarze 130/70/17 i bylo dobrze tak więc zmierz czy w motorze wejdzie.
poszukam oczywiście czegoś lepszego , dzięki
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości