ostatnio zastanawiałem się nad oklejeniem motoru czymś takim http://allegro.pl/folia-czarny-carbon-l ... 85738.html podobno ta folia jest bardzo odporna i plastyczna po podgrzaniu
pytanie do was :
1.jak myślicie? dam rade okleić cały
(bak, plastiki boczne,plastiki tylne, i przedni błotnik)??
2.ile będę potrzebował takiej folii
3.czy to będzie wytrzymałe
piszcie w komentarzach , może macie jakieś lepsze wzory folii albo coś
zalezy mi na tym bo na baku mam po bokach takie zarysowania i tam rdza wychodzi







