MA ktoś może w swoim GB prostą kierownicę? chcę założyć ale mam problem z mocowaniami (reisery) ciężko dostać. Jesli ktoś zakładał to niech napisze jakie mocowania dał (od czego) najlepiej linka do allgro. osobiście chcę kupić od simsona, ale u nas śruba jest M8 a tam M6 więc będzie trza przerobić