dawno żym cię nie widział
pamintasz wujka benia jeszcze ? xd
ogarnij chlapak tył...
500seta bedzie
bezawaryjności i LwG!!
a no i oponka o mniejszym profilu jak na mój gust na tył
![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)



dawno żym cię nie widział
pamintasz wujka benia jeszcze ? xd
bezawaryjności i LwG!!
![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)


Alp3n pisze:A gdzie foto 125??

Gabriel172 pisze:Elo bubel, dawnom Ciem nie widział
Ojj tam, pół roku czy ileś tam.choinka pisze:No ładnie, z czym Ty tam walczyłeś gumówką?

Benio pisze:yo bublakdawno żym cię nie widział
pamintasz wujka benia jeszcze ? xd
Benio pisze:ogarnij chlapak tył...
500seta bedziebezawaryjności i LwG!!
a no i oponka o mniejszym profilu jak na mój gust na tył

Bubles pisze:Ciebie się nie da zapomnieć![]()
Bubles pisze:Ale teraz jedyna kasa jaką mam to na benzynę...xd








A stary nie wiem... Ile możesz dać? Ogólnie miałem plan przerobić go na 110cc i wtedy opchnąć
hehe
Jak nic mu nie robiłem. Zawsze po deszczu wycierałem a i tak rudy wszedł. Chińska jakość 





Router tak dawno nie tykany a dał radę.
Trzeba odpicować maszynę.


bzyk990 pisze:A to nie jest czasem 18"?

speeder pisze:siemapowiedz mi, dużo było modzenia by wsadzić fele tylną ?


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości