






Czyżu15 pisze:to się chyba powinno nagrzewać np. suszarką albo czymś nie za mocno ale tak troszeczke i powoli przyklejać, do tego trzeba mieć taką jakby szpachelkę plastikową (nie wiem jak to sie nazywa)

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości