



bum^^ pisze:A z ilu kawałków to robiłeś? i gdzie nacinałeś?


bum^^ pisze:Mi może za 2 razem się uda
A lusterka jak robiłeś? dokładnie te szpary między szkłem a obudową .


Lepiej już ładnym karbonem 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości