





Czyżu15 pisze:wolałbym obkleić sticker-bombem

---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739



czyli spróbje obkleic stickerbomb , Podał by ktoś jakies ciekawe wzory ?
tylko weź żeby było czarno-białe te naklejki
kolorowych nie bierz 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
Najlepsza 




---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739

---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739


bum^^ pisze:żeby nie spinał przez kabe
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości