Chciałbym zaprezentować wam mojego Ogara 205.
Chociaż stary to dalej jary
Nie jest mocny. Ale wystarczająco.
Przejdę do tunningu:)
-cylinder 60ccm
-jakieś tam inne poprawki
Plusy i minusy:
+zwinny
+wygodny
+małe spalanie ok.2l
-słaba jakość wykończenia
Na wakacje 2010r przeszedł zmianę lakieru z czerwonego na czarny. Żaddnych większych tras nim nie jeździłem po szczerze mówiąc to się boje
Oto kilka jego zdjęć.
Po więcej odsyłam na
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... _205/13081
Dzięki za uwagę:)




![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)
2 biegi (1 w dól 2 w górę):) Ze skrzynią nigdy nie miałem problemu. Pali około 2 l faktycznie. Na wakacje mierzyłem. Teraz trochę mu ustawiłem żeby mocny był to pali ~4l z czego 1l wykapie:D




10/10