kto tu z forumowiczów jest z warszawy lub okolic???
Bo można by sie tak spotkać na rozpoczęcie sezonu







Jak będzie bardzo padało to raczej nie ma sensu jechać. Może za tydzień 21.04 będzie lepiej bo odbywa się impreza w Scooterlandzie na Modlińskiej 103.
byłem tam pół godziny i wróciłem a i tak później nieźle lałoUżytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości