W GB 18" jest tylko z przodu i podejrzewam, że jak wejdzie to bardzo ciężko, tzn. możesz się troche posiłować z zakładaniem i dodatkowo może troche o błotnik trzeć
Nie jestem pewien ale możesz mieć za dużą dziurę we feldze już i nie będzie kominek trzymać powietrza. Przerobić jest bardzo łatwo, jedziesz na wulkanizację z felgą i prosisz ich żeby wstawili kominek i tyle nawet nie minuta roboty.