Witam mam Ogiego 900 z 2009 roku i chciałbym zmienic koła stalowe na aluminiówki i czy te od zetki mi wejdą?? A jak nie od zetki od od innego jakiegos motorku??
http://moto.allegro.pl/felga-obrecz-kol ... 22208.html




One chyba pasują. 




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości