Ja sam osobiście miałem takie same kierunki i ich nie polecam gdyż na początku tego kierunkowskazu jest guma a w niej zatopiony gwint, który mi sie wyrwał razem z cała guma. A przyczyna tego było schodzenie pasazera który naprawde lekko go pchnął i sie urwał. Najlepiej kupować kierunkowskazy, które nie maja tej badziewnej gumy. Za tą cene (50zł0 można kupic juz naprawde fajne ledy calościowo scalone.
Takie jest moje zdanie ale zrobisz jak uważasz.
U mnie w shocku wygładały one tak

:
