ja to wymyśliłem czego zawszę mnie omijają już mnie to wkurza 



ja to wymyśliłem czego zawszę mnie omijają już mnie to wkurza 




Lubię siedzieć z aparatem i robić zdjęcia także jestem za
Nagrody też jak najbardziej słuszne:)
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości