Prędkość była 65-70km/h 



Prędkość była 65-70km/h 
[/URL]



---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739





-.-



a 70-90km/h znaczy tyle że 90 nie przekroczył.


ja ostatnio paliłem gume (120/80-16 shinko - niesamowita przyczepność + zębatka 16z więc miał BARDZO ciężko) zszedłem do 4 tyś obrotów i trzymałem go ok 30 min. silnik podejrzewam że miał ok 90 stopni, chociaż z wydechu po wyłączeniu silniku leciał dym jeszcze przez 15 min. więc jeśli chodzi o temperaturę to się nie przejmuj


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości