ale myślę, że tez dam radę ![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)





Do Łodzi to ja bym dał rade, przejadę Zgierz i koło Castoramy jestem jak się do Manu jedzie 


Ja też chętnie podjadę.

Jest już data rozpoczęcia, prawdopodobnie ma to być 16 kwietnia (sobota)Imp3r pisze:Olo, daj znać jak będziesz wiedział dokładnie datę, miejsce i godzinę może bym się skusił i wpadł za zgodą rodzicówDo Łodzi to ja bym dał rade, przejadę Zgierz i koło Castoramy jestem jak się do Manu jedzie

[/URL]

[/URL]

[/URL]

[/URL]Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości