To wtedy, jak jest ognisko to podczepiasz. A jak chcesz polatać, to odczepiasz i masz parę kg mniej










Właśnie sobię teraz zamówiłem do tego głośniki bo tamte co miałem to lipne
http://moto.allegro.pl/2-glosniki-2droz ... 88651.html



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości