Mam nadzieję że się podoba.
Zaszło w nim parę zmian i przeróbek, więc odbiega trochę od seryjnego wyglądu ale myślę że na lepsze.
http://polskajazda.pl/Motocykle/Kingway/Yamasaki-50/129730


Mam nadzieję że się podoba.





[/URL]


Jeden z niewielu tych modeli,który mi się podoba 




bo to jest seryjny.

chińczyk to chińczyk nikt nie wie co mu odje**
ale może być tak jak jest teraz
na jakiś przelocik i go trochę dał wyżej
by go aż tak widać nie było bo w enduro taki trochę schowany ma swój urok ![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)




---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości