Siemka.Mam kilka pytań dotyczących tego zastawu http://moto.allegro.pl/tanio-audio-do-s ... tabsAnchor a mianowicie:
-Czy wogóle da się coś takiego wsadzic do mojego GB?
-Czy się to opłaca
-Dużo by było roboty z zamontowaniem?
-Czy dobry to zestaw?
Czekam na wasze odpowiedzi i opinie.





[/URL]

może ma ale 20..
---> 
