• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

VIIl BURN OUT PARTY / Wojciechów/Stare Olesno

Szykuje się ciekawe spotkanie motocyklowe? Nie masz z kim polatać w sobotnie popołudnie? Napisz tutaj :)
Awatar użytkownika
Arczibmx
Posty: 8
Rejestracja: wt 08 lut, 2011
Lokalizacja: ÂŁobodno / CzĂŞstochowa
Kontaktowanie:

VIIl BURN OUT PARTY / Wojciechów/Stare Olesno

Postautor: Arczibmx » ndz 26 lut, 2012

VIIl BURN OUT PARTY
Data:Od 28-06-2012 (Czwartek)
do 01-07-2012 (Niedziela)
Godz. rozp.: 13:00
Adres: OŚRODEK WYPOCZYNKOWY
Miejscowość: STARE OLESNO
Wojewodztwo: Opolskie
Strona www: www.burnoutparty.pl
E-mail: a.wieclaw@art-kar.pl
Facebook: burnoutparty
Telefon1: 502571520
Telefon2: 782098869

Zapraszamy na ZLOT "VIIl BURN OUT PARTY", który odbędzie się w Ośrodku "Anpol" (www.anpol.net.pl) w Starym Oleśnie (Olesno) (woj.Opolskie)

UWAGA !!!!! 4 DNI IMPREZY + POLE NAMIOTOWE + KĄPIELISKO + ALL INCLUSIVE W OŚRODKU O PODWYŻSZONYM STANDRADZIE + ASFALT DO PALENIA GUMY + RÓŻNE POKAZY EXTREMALNE
= www.burnoutparty.pl

KONTAKT: Marek 502571520 Michał 608039442


Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: VIIl BURN OUT PARTY / Wojciechów/Stare Olesno

Postautor: Tłoku » ndz 26 lut, 2012

Arczibmx, No Ja sie tam Pojawie zapewne :D

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: VIIl BURN OUT PARTY / Wojciechów/Stare Olesno

Postautor: Wilku1122 » ndz 26 lut, 2012

Również będe ;)
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Arczibmx
Posty: 8
Rejestracja: wt 08 lut, 2011
Lokalizacja: ÂŁobodno / CzĂŞstochowa
Kontaktowanie:

Re: VIIl BURN OUT PARTY / Wojciechów/Stare Olesno

Postautor: Arczibmx » pn 27 lut, 2012

Ja bede na 100% jak bedzie motor jeszcze chodził i jak dożyje
duża ekipą również z forum simsony.net i z użytkownikiem "Czesiu959" z naszego forum:)
w tym roku 4 dni tylko zebyście wbili pod namiot a nie jak w tamtym roku przed bramą i nikogo nie widziałem;d

Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: VIIl BURN OUT PARTY / Wojciechów/Stare Olesno

Postautor: Tłoku » wt 28 lut, 2012

hehe no to spoko ekipa będzie :d


Awatar użytkownika
Arczibmx
Posty: 8
Rejestracja: wt 08 lut, 2011
Lokalizacja: ÂŁobodno / CzĂŞstochowa
Kontaktowanie:

Re: VIIl BURN OUT PARTY / Wojciechów/Stare Olesno

Postautor: Arczibmx » wt 28 lut, 2012

Juz nie moge się doczekać:D

Awatar użytkownika
piotrus96
Weteran
Weteran
Posty: 518
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: VIIl BURN OUT PARTY / Wojciechów/Stare Olesno

Postautor: piotrus96 » wt 28 lut, 2012

Arczibmx pisze: ASFALT DO PALENIA GUMY
Może w tym roku będzie tak jak mówisz :D W poprzednim z paleniem lipa. Każdego ściągali od razu ;/ W końcu organizator był policjantem :D
Też postaram się wbić :)

Awatar użytkownika
pavaczek
Administator
Administator
Posty: 663
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: Wójcin
Pojazd: Ogar 900 110cc

Re: VIIl BURN OUT PARTY / Wojciechów/Stare Olesno

Postautor: pavaczek » wt 28 lut, 2012

stała ekipa czyli ja, Tłoku, Wilku i Piotruś zawita :D

Awatar użytkownika
m4niek
Majster
Majster
Posty: 135
Rejestracja: pt 27 maja, 2011
Lokalizacja: Jaworzno

Re: VIIl BURN OUT PARTY / Wojciechów/Stare Olesno

Postautor: m4niek » wt 28 lut, 2012

Mam 44km ;D To raczej Będę ;d Może nawet z kuzynem ;)

Ogar & Zetka
<moto>
Ostatnio zmieniony wt 28 lut, 2012 przez m4niek, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.facebook.com/pages/Low-Mania ... 640?ref=hl ---> Zapraszam do lajkowania :)

"ÂŻycie jest za krĂłtkie, Âżeby na iskrĂŞ czekaĂŚ 2 obroty waÂłu!"

Sprzedom! : http://tablica.pl/oferta/romet-k-125-cz ... 1d3baaa8be ;)

Awatar użytkownika
PablOoS_88
Majster
Majster
Posty: 138
Rejestracja: czw 07 lip, 2011
Lokalizacja: PoznaĂą

Re: VIIl BURN OUT PARTY / Wojciechów/Stare Olesno

Postautor: PablOoS_88 » wt 28 lut, 2012

Ja nie przyjade bo mam ok 250km :(,a bardzo bym chcial
junak xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: VIIl BURN OUT PARTY / Wojciechów/Stare Olesno

Postautor: Tłoku » wt 28 lut, 2012

m4niek, No to spoko to juz troszke nas bedzie :D
PablOoS_88, No to lipa.. :/

Awatar użytkownika
m4niek
Majster
Majster
Posty: 135
Rejestracja: pt 27 maja, 2011
Lokalizacja: Jaworzno

Re: VIIl BURN OUT PARTY / Wojciechów/Stare Olesno

Postautor: m4niek » wt 28 lut, 2012

To jest kilkudniowe? tak ja pewnie będę mógł tylko na kilka godzinek wpaść ;D Ale wystarczy jak nie to się policytuję z rodzicami ze chce na 2 dni :D
A wy na ile dni ?:> pewnie coś jak ja na kilka godzinek ;)
http://www.facebook.com/pages/Low-Mania ... 640?ref=hl ---> Zapraszam do lajkowania :)



"ÂŻycie jest za krĂłtkie, Âżeby na iskrĂŞ czekaĂŚ 2 obroty waÂłu!"



Sprzedom! : http://tablica.pl/oferta/romet-k-125-cz ... 1d3baaa8be ;)

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: VIIl BURN OUT PARTY / Wojciechów/Stare Olesno

Postautor: BarneY » wt 28 lut, 2012

Chłopaki, w który dzień jedziecie?
Bo może wpadłbym z ojcem (pracuje tam) :)
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
m4niek
Majster
Majster
Posty: 135
Rejestracja: pt 27 maja, 2011
Lokalizacja: Jaworzno

Re: VIIl BURN OUT PARTY / Wojciechów/Stare Olesno

Postautor: m4niek » wt 28 lut, 2012

ARCZLMBX, no nie wim jak z tymi namiotami, przynajmniej u mnie ;) ja raczej bede mogl na kilka godzinek, ale jak namioty to i tak nie bedziemy spac ;p Jeszcze sie dogadamy co i jak ;d
BarneY, ja pewnie z piatku na sobote albo w piatek albo w sobote ;) jeszcze sie dogadamy co,jak,gdzie po co, i dlaczego ;)
http://www.facebook.com/pages/Low-Mania ... 640?ref=hl ---> Zapraszam do lajkowania :)



"ÂŻycie jest za krĂłtkie, Âżeby na iskrĂŞ czekaĂŚ 2 obroty waÂłu!"



Sprzedom! : http://tablica.pl/oferta/romet-k-125-cz ... 1d3baaa8be ;)

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: VIIl BURN OUT PARTY / Wojciechów/Stare Olesno

Postautor: Wilku1122 » wt 28 lut, 2012

To sie spotkamy panowie ;D
PIEC!

Obrazek

Obrazek



Wróć do „Zloty i spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl