ale co w zamian za wygraną??? Jakiś tytuł??? np nie wiem yyy
Extrime tuning, tuning nie wiem nie mam pomysłów może na najładniejsze foto zwycięska osoba otrzymuję ksywę czy coś fotograf???
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...
Ja to myślę, że nagrodą stanowisko moderatora Nie no żart, tytuły wydają się najodpowiedniejsze
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg
jawna niech wiemy kto na kogo głosował
każdy ma swój gust i mi się np podobają bardzo zdjęcia impera i na niego bym pewnie głosował chyba że były by ładniejsze
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...
Wchodź regularnie wypowiadaj się na temat ogólnie bądź aktywny to dostaniesz stałego bywalca.
Najładniejsze foto- fotograf
Najlepszy tuning- Tuner (albo gamoń że wsadza kasę w chinola xD )
Oryginał? nie mam słowa ale coś w tym stylu że dba i rozumiecie o co chodzi.