• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Konkurs na najładniejszego motor

Istotne sprawy dotyczące forum.
Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: Konkurs na najładniejszego motor

Postautor: Blu » pt 31 gru, 2010

speeder pisze:a może właśnie tak:
1 oryginał

Pozdr w wybieraniu najlepszego spośród 80% TAKICH SAMYCH Ogarów.
[center] Obrazek [/center]


adrol

Re: Konkurs na najładniejszego motor

Postautor: adrol » pt 31 gru, 2010

kto mówi, że to mają być ogary tylko ? przecież to jest forum 4t więc każdy motor można pokazać, można wybierać w kategorii pojemnościowej ;)

Awatar użytkownika
kubus05_2007
Uczeń
Uczeń
Posty: 25
Rejestracja: śr 29 gru, 2010
Lokalizacja: Opoczno

Re: Konkurs na najładniejszego motor

Postautor: kubus05_2007 » pt 31 gru, 2010

Jestem za oklaski. Proponuję w jednym temacie zrobić listę uczestników i ankietę w której każdy będzie mógł głosować ( anonimowo lub jawnie - to zależy od władzy forum :) ). W temacie będzie lista np. 1.nick111 i poniżej zdjęcie; następny ;p.
Ostatnio zmieniony pt 31 gru, 2010 przez kubus05_2007, łącznie zmieniany 1 raz.

adrol

Re: Konkurs na najładniejszego motor

Postautor: adrol » sob 01 sty, 2011

można robić coś takie jak moto miesiące i każdy kto chce dodaje foty i w ostatnim tygodniu robi się ankietę z nickiem i tyle ;)

Awatar użytkownika
tomek96
Majster
Majster
Posty: 77
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: CheÂłm

Re: Konkurs na najładniejszego motor

Postautor: tomek96 » sob 01 sty, 2011

ciekawy pomysł. :)
Ogar 900 wersja turystyczna ;)


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Konkurs na najładniejszego motor

Postautor: n0r3k » sob 01 sty, 2011

ja proponuje tak:
najładniejszy motor
najlepszy tuning
najlepsze foto.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Konkurs na najładniejszego motor

Postautor: BeNeK » sob 01 sty, 2011

ja na ładne foto może bym się zgłosił ogólnie pomysł jest bardzo ciekawy
na najlepszy tuning można spróbować ale jeszcze mój tuning trochę potrwa aktualnie na moto mam 1030zł i wydam w styczniu mam już plany ale na razie tylko 72ccm
najładniejszy motor tez chętny ale już po tuningu o teraz to nic ładnego :)
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Imp3r

Re: Konkurs na najładniejszego motor

Postautor: Imp3r » sob 01 sty, 2011

na najładniejsze foto też bym mógł potrafię zrobić dobre zdjęcie ;P

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Konkurs na najładniejszego motor

Postautor: choinka » ndz 02 sty, 2011

Ale nie będziemy patrzeć na jakość zdjęcia tylko na to jak jest wykonane bo nie każdy ma sprzęt do super idealnych fotek ;d

Awatar użytkownika
Misiak1177
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: czw 18 lis, 2010
Lokalizacja: NYSA-OPOLSKIE

Re: Konkurs na najładniejszego motor

Postautor: Misiak1177 » ndz 02 sty, 2011

Bardzo ciekawy Pomysł:p
Ale trzeba z tym poczekać, aż się sezon zacznie:) Bo Ogar stoi rozebrany Loncin też. Z resztą chyba nie tylko ja robię zimowe remonty:D
PomogÂłem? Kliknij pomĂłgÂł :)

MĂłj sprzĂŞcik na PJ:)

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... 900/103433

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Konkurs na najładniejszego motor

Postautor: choinka » ndz 02 sty, 2011

No nie tylko remonty co tuningi :)

Awatar użytkownika
Misiak1177
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: czw 18 lis, 2010
Lokalizacja: NYSA-OPOLSKIE

Re: Konkurs na najładniejszego motor

Postautor: Misiak1177 » ndz 02 sty, 2011

choinka pisze:No nie tylko remonty co tuningi

dokładnie xD
PomogÂłem? Kliknij pomĂłgÂł :)



MĂłj sprzĂŞcik na PJ:)



http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... 900/103433

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Konkurs na najładniejszego motor

Postautor: choinka » ndz 02 sty, 2011

Ja nie wiem czy dużo będę zmieniał w wizualu tłumik to na pewno zastanawiam się nad setami i co więcej ;/ już niczego nie idzie zrobić. Sporo kasy pójdzie w silnik teraz ;d

Awatar użytkownika
prezes
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 435
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: SÂławoborze/Koszalin

Re: Konkurs na najładniejszego motor

Postautor: prezes » ndz 02 sty, 2011

n0r3k pisze:ja proponuje tak:
najładniejszy motor
najlepszy tuning
najlepsze foto.


Popieram w 100%. Tyle kategorii wystarczy. Musimy pomyśleć tylko nad nagrodami :P

Awatar użytkownika
Misiak1177
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: czw 18 lis, 2010
Lokalizacja: NYSA-OPOLSKIE

Re: Konkurs na najładniejszego motor

Postautor: Misiak1177 » ndz 02 sty, 2011

Jak myślicie w jaki sposób odbywało się głosowanie? :)
PomogÂłem? Kliknij pomĂłgÂł :)



MĂłj sprzĂŞcik na PJ:)



http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... 900/103433



Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl