Jako że zima dobiega końca i chciałbym "odpicować" swój motorek, to będę się brał
za malowanie wszystkich plastików i teraz pytanie do tych co już to robili:
Co, jak i gdzie ?
Jakim papierem ścierać stary kolor ?
Co potem użyć? Chcę mieć kolor czarny, więc będzie pewno czarny spray, pytanie jaki dokładnie ? Czy pod to jakiś podkład czy co ?
Na to oczywiście lakier przeźroczysty - to samo pytanie jaki to ma być lakier ?
W jakich ilościach nanosić warstwy itd.
Chcę sam to ogarnąć i pomalować, ale nie chcę spaćkać tego
Proszę o pomoc, rady i wszelkie sugestie, na co uważać i co jak robić.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelką pomoc.








