Stunti, A nie oderwie się, jeśli przykręcisz to tam, gdzie rączka pasażera ? U mnie to nie jest za mocne...
Poza tym radziłbym zrobić HB (handbrake - hamulec ręczny) , żeby w razie co zahamować przy gumowaniu.
Siema jestem tu nowy. Stunti mógł byś mi dać parę rad odnośnie stuntu na streecie?? Też go posiadam i próbowałem na stopkach i na 1 strzałem ze sprzęgła ale lekko poderwał. Jakieś sposoby. Dla info mój street jest zablokowany 50ccm klasycznie niby 3.8 km.