• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Ładny zestaw stickerów ;)

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Ładny zestaw stickerów ;)

Postautor: Nartivun » ndz 12 lut, 2012

Cześć.Planuje kupić zestaw naklejek do mojego rometa, tylko zastanawiam się jaki wzór by pasował i gdzie po naklejać poszczególne naklejki.Proszę o wasze wypowiedzi i sugestie.

Oto kilka arkuszy które mnie zainteresowały:

http://allegro.pl/2-naklejki-acerbis-od ... 57110.html

http://allegro.pl/naklejki-monster-dc-f ... 41639.html

http://allegro.pl/naklejki-tuning-monst ... 43498.html

http://allegro.pl/naklejki-quad-motocyk ... 19773.html

Które by najbardziej pasowały do:

Obrazek
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125


Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Ładny zestaw stickerów ;)

Postautor: Olo » ndz 12 lut, 2012

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
Krychuromet
Uczeń
Uczeń
Posty: 35
Rejestracja: sob 11 lut, 2012
Lokalizacja: Rbk^

Re: Ładny zestaw stickerów ;)

Postautor: Krychuromet » ndz 12 lut, 2012

Jak stickerbomb to bierz gotową folię tak jak ci doradza kolega wyżej.Na moje to sticker nie pasuje do tego moto <uoee>
Ostatnio zmieniony ndz 12 lut, 2012 przez Krychuromet, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Ładny zestaw stickerów ;)

Postautor: Nartivun » pn 13 lut, 2012

Nie stickerbomb nie chcę, chodziło mi gdzie można nakleić te które podałem i który arkusz by pod pasował do tego moto.Stickerbomb nawet jakby to i tak nie pasuje do takiego moto.
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Ładny zestaw stickerów ;)

Postautor: Szczepan » pn 13 lut, 2012

Nartivun, ja bym kupił ten w którym jest dużo naklejek to byś sobie wybrał jakie chcesz ;)


Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Ładny zestaw stickerów ;)

Postautor: Nartivun » pn 13 lut, 2012

Czyli który, ostatni? Myślałem żeby sobie nakleić na bak zamiast router (teraz i tak jest zam Romet) Acerbis taką żóltą naklejkę tylko nie wiem czy będzie ładnie wyglądać.Ale tu: http://allegro.pl/naklejki-tuning-monst ... 43498.html niby duż ale małe te naklejki trochę, fajnie wzory ale małe ;(
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Ładny zestaw stickerów ;)

Postautor: Tłoku » pn 13 lut, 2012

No rzeczywiście małe sa... Ale ten Ostatni to chyba najlepsze są ;) No na baku moze nawet i by to fajnie wyglądało tylko zeby mniej wiecej była takich samych rozmiarów :D
Ostatnio zmieniony pn 13 lut, 2012 przez Tłoku, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Ładny zestaw stickerów ;)

Postautor: Olo » pn 13 lut, 2012

Na wahaczu :)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607

Obrazek[/URL]

Motocykl jest bogiem,

prêdkoœÌ na³ogiem

Pal gumĂŞ i szalej,

nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Ładny zestaw stickerów ;)

Postautor: Tłoku » pn 13 lut, 2012

Olo, Tylko on ma chyba tak jak ja taki okrągły.. No ale moze i by fajnie Wyglądało.. xd

Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Ładny zestaw stickerów ;)

Postautor: Nartivun » pn 13 lut, 2012

W WS-kach okrągłe wahacze są.Na bak raczej zamówię te: http://allegro.pl/2-naklejki-acerbis-od ... 57110.html Podobają mi się, tylko zobaczę czy będą wymiary jak oryginalne.Najwyżej na bak wezmę dwie osobno te i jeszcze kupię arkusz któryś ;) Mówicie że ostatni najlepszy.?
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Ładny zestaw stickerów ;)

Postautor: Tłoku » pn 13 lut, 2012

Nartivun pisze:WS-kach okrągłe wahacze są
To co ja mam WS-KE ze mam okrągły wachacz? No ostatni najlepszy jest

Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Ładny zestaw stickerów ;)

Postautor: Nartivun » pn 13 lut, 2012

Chyba że kupić taki:

http://allegro.pl/naklejki-monster-dc-f ... 41639.html

Chyba najbardziej mi się podobają, są największe i jest z czego wybierać, miałbym wiele opcji szczególnie mi zależy na tych na bak po obu stronach a tu jest ich bardzo dużo i wymiary są w miarę ok ;)
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Awatar użytkownika
cysta
Specjalista
Specjalista
Posty: 198
Rejestracja: pt 12 sie, 2011
Lokalizacja: ÂŁowicz

Re: Ładny zestaw stickerów ;)

Postautor: cysta » pn 13 lut, 2012

Przepraszam, że sie tak spytam.
Ale po co Ty to chcesz kupować?
Coś typu lista życzeń na samochodzie np: jbl, sony, alpine, kenwood a radio w środku peyinga a żadnego produktu z nalepek?
Po co takie udawanie... Jeśli Ci nie pasuje jakas nalepka, to zrób to porządnie, a nie naklejać acerbis, fox, DC, Stunt i nie mieć z tym nic wspólnego.
Nie wiem- rób jak chcesz, nie będe tym jeździł, ja patrze pod wzór prawdziwych modyfikacji z prawdziwego zdarzenia.
rób jak chcesz:)

Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Ładny zestaw stickerów ;)

Postautor: Nartivun » pn 13 lut, 2012

Nie zamierzam oklejać całego skutera od góry do dołu tym naklejkami, ale jeśli jedna naklejka kosztuje 10zł to nie lepiej kupić cały arkusz? Jeśli chodzi o naklejkę ACERBIS to zależy mi na niej dla tego, bo posiadam sprzęt tej firmy i wydaje m się że lepiej jeździć z taką niż w ogóle bez.Prosiłem użytkowników, aby poradzili mi jaki najlepiej arkusz naklejek wybrać.
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Awatar użytkownika
cysta
Specjalista
Specjalista
Posty: 198
Rejestracja: pt 12 sie, 2011
Lokalizacja: ÂŁowicz

Re: Ładny zestaw stickerów ;)

Postautor: cysta » pn 13 lut, 2012

No jak chcesz
Z zestawu naklejki wyglądają mniej więcej tak:
Obrazek
Ma ok.9cm długości i 1,5cm szerokości.
Wiem, nie wygląda to ciekawie, ale nie chciało mi sie kńczyć tego bo i tak lapek stary także niech jest jak jest ;)



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl