




[/URL]



a jesli o mocowanie to popieram Olo zrob w tym miejscu tej lotki wlasnie i bedziesz mial ladnie (tylko bedziesz musial mocowanie do stelazu dorobiac ale to juz jest pryszcz) 


![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)
[/URL]



Jeden taki był na ogarze to w szpitalu wylądował
Najlepiej jak najgrubsze rury wynaleźć, bo wskoczysz i Ci pęknie to nic wesołego. Widziałem typa co do stelażu montował kółka od deskorolki
Tylko jak chcesz zaczynać stunt to bez tylnego hamulca musisz uważać.
Długość może taka jak od łokcia do dłoni xd niektórzy nawet tą dolną rurkę podwójnie spawają tzn tak jak narysowałem to na dole jeszcze jeden kształtownik na całą szerokość




tylko mi chodzi o to jak go zamontować i itp 





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości