i niedrogie 



i niedrogie 


Widać je przynajmniej 


) te na zarowke co link podalem to mi sie podobaja i chyba je wezme 


[/URL]



[/URL]


niech sie zrobi cieplej to zaczne grzebac bo teraz to ziiiiiimno 


Jak tylko zrobi się cieplej, to wyjadę
Trochę przy nim zrobiłem, ale to zobaczycie na wiosennych zdjęciach z przejażdżek
Powiem tak, drugiego takiego Nekena nie będzie ; )



Najlepiej jakieś strzałki ledowe są 1szt. za 45zł . Polecam mój tata ma w suzuki gsx750f i są bardzo widoczne a nie jakieś podróbki strzałek za 12zł
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości