Witam. Ostatnio wpadłem na pomysł żeby zastosować większy bak, tylko nie w tym samym miejscu tylko tutaj pomiędzy siedzeniem a kierowcą. Od czego zastosować bak, b myślałem żeby wsiąść od MZ tylko trzeba by było go skrócić. A wy co myślicie ?
oto zdjęcie jak ja to pomyślałem http://img4.imageshack.us/img4/8120/ogarp.jpg












Wskaźnik paliwa też ma być 
[/URL]

Ale dużo dupereli byś pomieścił 
Ale pomysł masz kolego fajny.