bo sie jeszcze nie znamy
Ale przejde do tematu: chodzi o to byscie mi podpowiedzieli co moglbym zmienic (w wygladzie oczywiscie) nie wkladajac za wiele kasy w moim Zippie
fotki podam przez link do stronki: http://polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Neken/120110 .
Dodam ze tych niebieskich diod nie ma juz i uprzedzajac slowa krytyki niektorych uzytkownikow wentylatorow tez nie ma
Prosze o propozycje na zmiany... A moze zostawic w serii
Wypowiadajcie sie !






a no i planuje zmiane tlumika na WM Sport opalany 
[/URL]
mogą
myślałem że padnę jak zobaczyłem te "wentylatorki" 
