


















bum^^ pisze:ale na czym później blachę założyć?
I jak wyrównać te plastiki po boku jak by była dziura albo coś odstawało?
bum^^ pisze:I czym ewentualnie można to uciąć?
modó³ wm mugen sport cdti

Nie wiem czy ja śnie czy to co czytam czytam naprawdę
A jak nie to np szlifierka kontowa i jedziesz...











Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości