• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

kingway street zipp shock

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
misza135
Uczeń
Uczeń
Posty: 39
Rejestracja: ndz 08 sty, 2012
Lokalizacja: ÂŁaszczĂłw

kingway street zipp shock

Postautor: misza135 » ndz 22 sty, 2012

myślałem nad tuningiem streetki. nie wiem co za bardzo. co myślicie na boczne osłony silnika folie carbon srebrną termoaktywną. na płóg czerwony carbon termoaktywny. lecz na przedni błotnik czarny carbon termoaktywny. co myślicie? moze cos innego ?
Ostatnio zmieniony ndz 22 sty, 2012 przez misza135, łącznie zmieniany 1 raz.
M!$zk@!


Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: kingway street zipp shock

Postautor: Olo » ndz 22 sty, 2012

Jak chcesz dać carbon to jeden rodzaj, bo moto by wyglądało jakby było składane z 10 innych ;) Daj paski na felgi, metalowe wentylki, kierunki diodowe :)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: kingway street zipp shock

Postautor: Stunti » ndz 22 sty, 2012

Chcesz mogę dać ci fotę mojego jak wygląda jedyny taki na świecie :d przez zimę dużo zmian doszło :d
Obrazek

misza135
Uczeń
Uczeń
Posty: 39
Rejestracja: ndz 08 sty, 2012
Lokalizacja: ÂŁaszczĂłw

Re: kingway street zipp shock

Postautor: misza135 » pn 23 sty, 2012

to wyslij fotke sw:D no masz racje : ] Z TYMI FOLIAMI. a coś moze jeszcze mi byście zaproponowali od serca xD.
M!$zk@!

Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: kingway street zipp shock

Postautor: Nartivun » czw 26 sty, 2012

Ja folii carbon nie polecam za bardzo, nakleiłem na kilka elementów i wyszło jak wyszło a było od *** roboty!
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125


Awatar użytkownika
Boczo
Specjalista
Specjalista
Posty: 201
Rejestracja: czw 23 gru, 2010
Lokalizacja: czÂłuchĂłw

Re: kingway street zipp shock

Postautor: Boczo » czw 26 sty, 2012

misza135, na początek proponuje zrobić porządek z tylnym błotnikiem bo on najbardziej szpeci motor możesz też dać lusterka f1
Obrazek

misza135
Uczeń
Uczeń
Posty: 39
Rejestracja: ndz 08 sty, 2012
Lokalizacja: ÂŁaszczĂłw

Re: kingway street zipp shock

Postautor: misza135 » sob 28 sty, 2012

błotnik wywaliłem zrobiłem krótki xD a co najllepsze to z jawy 350 :D kawałek obcięty i przyspawany do tylu xD ramy trzyma sie :D na kole go rozwalilem plastikowego.
wieesz mysle nad tuningiem gaznika ale max tuningiem ; ] oraz wstawieniem pompki przyspieszajacej ktora zacznie pompoowac paliwo przy obrocie manetki tak az silnik zlapie 3000obr. pozdro jak uda mi sie to dam fotke i moze sprzedam
Ostatnio zmieniony sob 28 sty, 2012 przez misza135, łącznie zmieniany 1 raz.
M!$zk@!

Awatar użytkownika
Boczo
Specjalista
Specjalista
Posty: 201
Rejestracja: czw 23 gru, 2010
Lokalizacja: czÂłuchĂłw

Re: kingway street zipp shock

Postautor: Boczo » sob 28 sty, 2012

podaj fotę tego błotnika :D
Obrazek

Awatar użytkownika
D_O_N:))
Majster
Majster
Posty: 116
Rejestracja: pt 13 kwie, 2012
Lokalizacja: Wolbrom

Re: kingway street zipp shock

Postautor: D_O_N:)) » sob 14 kwie, 2012

Lepiej obkleić jednym i tym samym karbonem bo jak go tak poobklejasz na kolorowo to będzie wyglądał jak byś go z 15 innych motorów poskładał!
Gdy spotkamy siê na zakrêcie manetka w dó³ i odciêcie:D

LwG wszystkim!:D!:)


Kingway.... I jestem w niebie :)



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl