radek310, Do neonów napewno. Nie można mieć ich włączonych podczas jazdy, ponieważ rozpraszają kierowców.
Co komu do audio? Chyba, że ktoś zakapuje, że zakłucasz ciszę, czy coś.
wpadłem ostatnio na pomysł oklejania carbonem tylko niewiem czy w plastikach bochnych przednich tylko zakleić tą naklejke czy polecieć pocałośći całego przedniego bocznego plastiku
[ Dodano: |24 Lut 2012|, o 09:39 ] a czy audio to wt i czy jest opłacalne do grania np przez pare godzin