• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Zaprezentuj swoją maszynę.
dam18
Majster
Majster
Posty: 107
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010
Lokalizacja: Kwodzyn

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: dam18 » pt 23 gru, 2011

Piekny komarek, szacunek za utrzymanie lub przywrocenie go do stanu uzywalnosci..

Paliwo, zajrzyj na pw.


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: Lukas995 » sob 24 gru, 2011

Wielkie oklaski oklaski dla Ciebie ...
Bardzo ładny komarek , oby tak dalej :)

paliwo
Uczeń
Uczeń
Posty: 22
Rejestracja: czw 27 sty, 2011
Lokalizacja: Pleszew

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: paliwo » pn 09 sty, 2012

Mój romet 50t3, nabyty drogą zamiany za ramę od komara 2350 z 1972 rokum

Tak wyglądał kiedyś,
Obrazek
Silnik sprzedałem owego czasu,
a reszte pozyskalem z 50t1 ktorego kupilem na koła ale rama byla krzywa.

Tak wygląda teraz

Obrazek

Stopki zostaną zdjęte do malowania gdy stanie już na kołach,

Obecnie myślę nad tym na jaki kolor pomalować bagażnik, czy taki jak rama czy błotnik,

Koła pójdą na szaro, błotnik i przednie widełki na pomarańcz, poprzeczki błotnika na czarno,


Silnik się jeszcze zobaczy jaki będzie, To na tyle :)

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: BarneY » pn 09 sty, 2012

Na pomarańcz pomaluj :) Tylko taki trochę żywszy, niż ten błotnik masz :D
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: lukasz » pn 09 sty, 2012

Ciekawie się zapowiada :D
Powodzenia :)


Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: choinka » pn 09 sty, 2012

powodzenia w realizacji :)

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: Wilku1122 » pn 09 sty, 2012

Fajnie że jeszcze ktoś takie motorki robi ;) powodzenia
PIEC!
Obrazek
Obrazek

paliwo
Uczeń
Uczeń
Posty: 22
Rejestracja: czw 27 sty, 2011
Lokalizacja: Pleszew

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: paliwo » pt 13 sty, 2012

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Koło załozone tak tylko zeby stalo:d. Nie wiem czy malowac blotnik na czarno czy pomaranczowo?

Awatar użytkownika
mateusz167
Weteran
Weteran
Posty: 406
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: mateusz167 » pt 13 sty, 2012

dawaj na pomarańczowo błotnik :) no fajnie się prezentuje :)

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: BarneY » pt 13 sty, 2012

Przedni? Na czarno :D
W ogóle byłoby lepiej gdyby widełki były czarne, a błotnik czarmy. No ale już pomałowałeś :)
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D



DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: Lukas995 » pt 13 sty, 2012

Ja błotnik na pomarańczowo bym pomalował :P
Malujesz pistoletem ? :) Ładnie wygląda :)

paliwo
Uczeń
Uczeń
Posty: 22
Rejestracja: czw 27 sty, 2011
Lokalizacja: Pleszew

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: paliwo » pt 13 sty, 2012

Spray ^^
Nie mam zdolnosci do pistoletów i mozliwosci puki co i tak nei mam na to papierow bedzie na wystawke w garazu:)

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: BarneY » pt 13 sty, 2012

paliwo, motor na wystawkę robisz? :D
Masz chłopie zacięcie :D I duży garaż :D
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D



DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: Wilku1122 » pt 13 sty, 2012

Pomarańcz błotnik fajne kolorki ;P
PIEC!

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: Szczepan » pt 13 sty, 2012

No na pomarańczowo już maluj ;) Bo czarny błotnik nie za bardzo się komponuje ;)



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl