• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

V Star 650 Classic

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
PatrykR922
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011
Lokalizacja: JarosÂław

V Star 650 Classic

Postautor: PatrykR922 » wt 08 lis, 2011

Mój Drag Star 650 Classic , niezawodna jednostka motocykl w 2000r sprowadzony z USA od tego czasu jestem też jego właścicielem , motor nigdy mnie nie zawiódł , zawsze zawiózł mnie tam gdzie chciałem w tym roku zaliczyliśmy razem wielką pętle Bieszczdzką , sprzedaje ponieważ przesiadam sie na coś większego prawdopodobnie będzie to Drag Star 1100 lub Wild Star 1600 . Motocykl od mojego posiadanie dostał : Frędzle , stelaże pod sakwy , szybe , niebieskie oswietlenie silnika jak go kupiłem to miał : Gmole , chromowane boczki , bagażnik , oparcie , lightbary , biękne basowe wydechy BUB , skóre na baku .
Motocykl na sprzedaż ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt 08 lis, 2011 przez PatrykR922, łącznie zmieniany 2 razy.
Gdy zakÂładam kask inaczej patrze na swiat ;)


Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: V Star 650 Classic

Postautor: choinka » wt 08 lis, 2011

Śliczny :) Może coś więcej o nim napiszesz?

[ Dodano: |8 Lis 2011|, o 19:15 ]
O kurde w ogólnie nie zwróciłem uwagi na dział ;/

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: V Star 650 Classic

Postautor: Yato » czw 05 sty, 2012

Fajny ;pp
Ty 13 lat masz, nie za maly jestes na takie cos ? :p

Awatar użytkownika
cysta
Specjalista
Specjalista
Posty: 198
Rejestracja: pt 12 sie, 2011
Lokalizacja: ÂŁowicz

Re: V Star 650 Classic

Postautor: cysta » pt 06 sty, 2012

No chyba chciałeś powiedzieć, że Taty twojego...

Wiem, że to tak jak "swój", ale nie jeździsz nim na codzień, że możesz wskoczyć i wylecieć na miasto, więc ja bym się trzymał, że Taty motor ;)
bo jednak 13 lat, to "trochę" za mało jak na ciężką 650"tke ;)

poza tą uwagą, nie mój styl w ogóle.
jestem młody i narazie preferuję dynamiczne, niewygodne i głośne motory ;)

pozdro- szerokości Tobie, i Tacie ;)

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: V Star 650 Classic

Postautor: BeNeK » pt 06 sty, 2012

cysta, amen
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!


Awatar użytkownika
meGaS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: V Star 650 Classic

Postautor: meGaS » pt 06 sty, 2012

super maszyna, ale nie wierzę że ty jeździsz na nim bo to kawał maszyny. A może tata mu obiecał że będzie jego w przyszłości ;)
Gdy pomogłem daj "pomogł" lub "piwko"
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Filmik - ogar 900 150 cm3: https://www.youtube.com/watch?v=3xDroaMLsAw
Moja maszyna na moto-4t: http://forum.moto-4t.pl/ogar-900-by-megas1994-vt63.htm
Moja maszyna na pj: http://polskajazda.pl/Motocykle/Romet/Ogar-900/81214

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: V Star 650 Classic

Postautor: Pawlos312 » pt 06 sty, 2012

A ja nie preferuje tego typu moto, wolę Supermoto lub nakedy. Ale o gustach się nie dyskutuje. No ale co do moto to spoko, ale to nie moje gusta.
Ostatnio zmieniony pt 06 sty, 2012 przez Pawlos312, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: V Star 650 Classic

Postautor: Wilku1122 » pt 06 sty, 2012

Spoczko lecz tak jak wyżej nie przepadam za tym typem ;)
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
PłanDeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 243
Rejestracja: czw 17 lis, 2011
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: V Star 650 Classic

Postautor: PłanDeK » pt 06 sty, 2012

Już widzę jak się na 1600 przesiadasz :D.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MotĂłr nie umiera!
MotĂłr jest wieczny!

Awatar użytkownika
PatrykR922
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011
Lokalizacja: JarosÂław

Re: V Star 650 Classic

Postautor: PatrykR922 » sob 07 sty, 2012

megas1994, jeżdżę , nie jest taki ciężki jak się wydaje , waży 250kg PłanDeK, a ty sie zdziwisz , na wiosne może już będzie coś większego
Gdy zakÂładam kask inaczej patrze na swiat ;)

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: V Star 650 Classic

Postautor: Alpen » sob 07 sty, 2012

PatrykR922, Takie zachowanie w twoim wieku jest co najmniej idiotyczne.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: V Star 650 Classic

Postautor: Pawlos312 » sob 07 sty, 2012

A ty jeździsz nim w ogóle po drogach publicznych ?
Obrazek

Awatar użytkownika
PatrykR922
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011
Lokalizacja: JarosÂław

Re: V Star 650 Classic

Postautor: PatrykR922 » sob 07 sty, 2012

Po drogach publicznych nie , jeżdżę z ojcem , ale to nie znaczy ze jest za ciężki zeby nim jeździć po podwurku
Gdy zakÂładam kask inaczej patrze na swiat ;)

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: V Star 650 Classic

Postautor: Pawlos312 » sob 07 sty, 2012

PatrykR922, to jaka jest frajda z jazdy po podwórku ? Nie lepiej przejechać się gdzieś dalej motorem który odpowiada wieku kierowcy?
Obrazek

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: V Star 650 Classic

Postautor: Alpen » sob 07 sty, 2012

Matko, czyli ja jak przepakuje auto na podwórku to mam pisać na forum że mam auto? -.-
modó³ wm mugen sport cdti



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl