Swoją drogą zaciekawiło mnie to coś na czymś derbi stoi
Rama od tego nie niszczeje jak by stało na tym dłuższy czas? samoróbka??? miałeś jakiś punkt w ramie który mogłeś do tego wykorzystać???









---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739





Lukas16 pisze:Mógłbys po krótce opisać jak polerowałeś i jakimi papierami










i ciekawe motoUżytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości