jak się ta muza nazywa?






prezes pisze:pavaczek, pamięć masz nie zawodnąFilmik będzie wieczorem.




















Proponowałbym aby każdy zrobił filmik albo coś
Może też coś takiego ale nie chodzenie z kamerą w koło motoru tylko coś z jazdy albo coś 




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości