• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Lusterka

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Cichy
Majster
Majster
Posty: 132
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: Okolice ÂŁodzi
Kontaktowanie:

Lusterka

Postautor: Cichy » wt 27 gru, 2011

Czy ktoś nie wie, czy te lusterka przypasują do GB?? http://allegro.pl/lusterk...1962308210.html
I jaki gwint mamy lusterek?? Moje trochę się zużyły, a zapomniałem jaki gwint jest.


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Lusterka

Postautor: Lukas995 » wt 27 gru, 2011

Cichy, Popraw link :)
A gwint lusterek to M10 ;)

Awatar użytkownika
Cichy
Majster
Majster
Posty: 132
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: Okolice ÂŁodzi
Kontaktowanie:

Re: Lusterka

Postautor: Cichy » wt 27 gru, 2011


Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Lusterka

Postautor: Czyżu15 » wt 27 gru, 2011

Lukas16, http://allegro.pl/show_item.php?item=1962308210 to są te ;)
tylko tam nigdzie nie ma napisane jaki mają gwint ;/
only vag

Awatar użytkownika
Cichy
Majster
Majster
Posty: 132
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: Okolice ÂŁodzi
Kontaktowanie:

Re: Lusterka

Postautor: Cichy » wt 27 gru, 2011

Napisałem do nich pytanie i czekam na odpowiedź co do gwintu. Tylko one jakby inaczej troche wkręcane są i stąd moje pytanie


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Lusterka

Postautor: Lukas995 » wt 27 gru, 2011

Cichy, Tylko zauważ że one będą tak jakby niżej umiejscowione , bo to typowe na owiewke lusterka :)

Awatar użytkownika
Cichy
Majster
Majster
Posty: 132
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: Okolice ÂŁodzi
Kontaktowanie:

Re: Lusterka

Postautor: Cichy » wt 27 gru, 2011

Nie są typowo na owiewkę . Są to skuterkowe ale raczej nie przeszkadza. Mi się podobają tylko zastanawia mnie to przykręcanie ich, jest inne niż te co miałem
Obrazek
Obrazek

Odpadają, bo mają gwint M8.
Temat do zamknięcia
Ostatnio zmieniony wt 27 gru, 2011 przez Cichy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Lusterka

Postautor: Lukas995 » wt 27 gru, 2011

Cichy, a no sorry rzeczywiście :D
ładne są bierz :)

Cichy pisze: tylko zastanawia mnie to przykręcanie ich, jest inne niż te co miałem

Przykręcanie w tych jest lepsze bo zamiast kręcić całym lusterkiem , to tylko wkręcasz same śrubki w miejsca na lusterka i juz jest dobrze ;d

Awatar użytkownika
Hubert.D
Majster
Majster
Posty: 113
Rejestracja: wt 23 sie, 2011
Lokalizacja: LeÂśna

Re: Lusterka

Postautor: Hubert.D » wt 27 gru, 2011

Jak Ci się mocno podobają to możesz kupić redukcję m8/m10.

Awatar użytkownika
Cichy
Majster
Majster
Posty: 132
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: Okolice ÂŁodzi
Kontaktowanie:

Re: Lusterka

Postautor: Cichy » wt 27 gru, 2011

Wiem, że są ale z tego co widziałem to kosztuje to jakieś 20zł. Więc wolę już jakieś inne poszukać lusterka

Awatar użytkownika
fistach96
Specjalista
Specjalista
Posty: 184
Rejestracja: sob 12 lis, 2011
Lokalizacja: MakĂłw PodhalaĂąski

Re: Lusterka

Postautor: fistach96 » wt 27 gru, 2011

A gdybyś po prostu powiększył dziury w lusterkach wietłem 10 mm i zamiast oryginalnych śrub dał m10? Powinno być dobrze, a koszt minimalny :)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Lusterka

Postautor: choinka » wt 27 gru, 2011

Tam chyba się tak nie da zrobić.



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl