I znów ta sama osoba na początku
I ta muzyka
Się kojarzy klimaty



I znów ta sama osoba na początku
Się kojarzy klimaty





. Później mnie nie było w chacie wróciłem dopiero o 00:30 do domu i zobaczyłem tylko filmik, który całkiem fajnie wyszedł. Ta nutka dobra jest.prezes pisze:Czekam jeszcze na spóźnialskichMyślę że poczekam z tym jeszcze do wtorku









prezes pisze:Do tej pory mam foty:
- andyhetman - 4 foty
- Belox - 3 foty
- Brukx - 3 foty
- Dargas - 4 foty
- Imp3r - 3 foty
- Kuba2354 - 2 foty
- mateusz167 - 1 fota
- Ogarek75 - 2 foty
- pavaczek - 1 fota
- wilku1122 - 1 fota
- Ziom97 - 1 fota
Jak się wszystko zgadza to nie spamować w temacie. Czekam na kolejne foty


.









Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości