• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Dargas
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 702
Rejestracja: wt 16 lis, 2010
Lokalizacja: Rudzk DuÂży

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: Dargas » sob 17 gru, 2011

Chyba już lepiej będzie malować Sprayem (Motip). Nie opłaca się malować tylko raz tym pistoletem.


Awatar użytkownika
meGaS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: meGaS » ndz 18 gru, 2011

Dargas, ma racje a po wymalowaniu sprayem to moim zdaniem konieczne będzie polakierowanie bezbarwnym lakierem też w sprayu. :Lakier będzie dobrze trzymać farbę i łatwo się nie zniszczy.
Gdy pomogłem daj "pomogł" lub "piwko"
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Filmik - ogar 900 150 cm3: https://www.youtube.com/watch?v=3xDroaMLsAw
Moja maszyna na moto-4t: http://forum.moto-4t.pl/ogar-900-by-megas1994-vt63.htm
Moja maszyna na pj: http://polskajazda.pl/Motocykle/Romet/Ogar-900/81214

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » ndz 18 gru, 2011

ale jak to zrobić żeby to było matowe

Awatar użytkownika
kamilos1133
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: pn 22 sie, 2011
Lokalizacja: okolice KRAKOWA

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: kamilos1133 » ndz 18 gru, 2011

Witam mam nowe pomalowane plastiki :) ogar będzie biało czarny i teraz mam pytanko jakie dobrać neony ; czerwone czy niebieskie ???

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: Alpen » ndz 18 gru, 2011

Żadnych.
modó³ wm mugen sport cdti


Awatar użytkownika
kamilos1133
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: pn 22 sie, 2011
Lokalizacja: okolice KRAKOWA

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: kamilos1133 » ndz 18 gru, 2011

dlaczego ??

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: Alpen » ndz 18 gru, 2011

Neony to wiejski tuning.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: choinka » ndz 18 gru, 2011

Tzn zależy jak ccesz te neony dać.

Awatar użytkownika
kamilos1133
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: pn 22 sie, 2011
Lokalizacja: okolice KRAKOWA

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: kamilos1133 » ndz 18 gru, 2011

na ramie nad silnikiem , paski led do lamp już dałem , i na tył jakiś pasek

Awatar użytkownika
PłanDeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 243
Rejestracja: czw 17 lis, 2011
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: PłanDeK » ndz 18 gru, 2011

I w jakim miejscu.
Jakich byś neonów nie dał to powinno pasować.
Ciekawe miejsce to boki tylnego nadkola lub nad silnikiem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MotĂłr nie umiera!
MotĂłr jest wieczny!

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: choinka » ndz 18 gru, 2011

Nad silnikiem będzie ładnie tylko bez przesady że będzie zaraz dookoła się wszystko świeciło :P

Awatar użytkownika
kamilos1133
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: pn 22 sie, 2011
Lokalizacja: okolice KRAKOWA

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: kamilos1133 » ndz 18 gru, 2011

no ale jakiś muszą bardziej pasować niebieskie czy czerwone ??

Awatar użytkownika
PłanDeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 243
Rejestracja: czw 17 lis, 2011
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: PłanDeK » ndz 18 gru, 2011

Niebieskie będą lepsze.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

MotĂłr nie umiera!
MotĂłr jest wieczny!

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » pn 19 gru, 2011

no niebieskie lepsze polecam

Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: polo » pt 23 gru, 2011

Jak chcesz uzyskać mat, to możesz pomalować bazą i wtedy po wyschnięciu LEKKO przetrzeć lakier papierem 2500. Zrobi się matowy. Ewentualnie zainwestuj w matowy lakier jak chcesz lepszy efekt.

Jak nałożysz bezbarwny, to jak byś nie malował połysk będzie, a czy większy, czy mniejszy, to już inna sprawa...
#PRzRacingTeam
Obrazek....Obrazek....Obrazek



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl